Vezměte si k ruce šikovnou elektrocentrálu

Jestliže se chystáte uspořádat nějaký zajímavý koncert, festival anebo jinou veřejnou kulturní akci na západě Čech, pak si vezměte k ruce elektrocentrály Plzeň. Jedná se o spolehlivý zdroj elektrického proudu, bez kterého se rozhodně neobejdete, tedy alespoň v případě, že se nebude jednat o akci na oslavu tmy a ticha. Nicméně i na takové akci by možná někdo na začátku rád promluvil do mikrofonu a k tomu se mu hodí zdroj elektrického proudu.

žárovka

Vlastní zdroj elektrického proudu znamená mít o mnoho problémů méně

A vlastní elektrocentrála znamená vlastní nezávislost. Nemusíte tak řešit problém s tím, kde se připojit do veřejné sítě a nezpůsobit tak problémy s nárazovým velkým odběrem elektřiny. A navíc se tak můžete šikovně vyhnout i dalšímu problému nedávné doby. Když akci uspořádáte v dostatečné vzdálenosti od sídel a nebudete tak nikoho rušit hlukem, nebudete muset žádat o povolení pořádat takovou akci po desáté hodině večerní. V opačném případě vám v případě nelibosti obecních radních nezbude nic jiného, než v deset hodin vše zhasnou a vypnout a vydat se domů.

V případě pronájmu se nebudete muset o nic starat

A skvělé je to tím spíše, že pronájem elektrocentrály je velice snadný, a ještě ke všemu velice pohodlný. Firma vám elektrocentrálu přiveze až přímo na místo určení a po celou domu tam s ní zůstane vyškolený pracovník, který všechna potřebná zařízení odborně zapojí a po akci opět odpojí a přístroj odveze. Vy se tudíž v tomto směru nebudete muset starat vůbec o nic.

elektrická země

Bez elektřiny si ani neohřejete párek

Každopádně, program na pódiu jistě není to jediné k čemu budete elektřinu potřebovat. Hodit se vám bude také při zajištění občerstvení, aby měli stánkaři na čem grilovat, smažit langoše a vařit párky a kávu. Využijete ji při osvětlování všech potřebných míst, pro nazvučení akce a konec konců také při stavbě pódia a budování a následném bourání veškerého zázemí.