Autobusem až k moři

Když se řekne dovolená, tak si zajisté většina z nás představí pobyt u moře. Nádherné pláže, slunečníky, šplouchající moře a lenošení spojené nejen s koupáním, ale také s procházkami, výlety a zážitky.

A takto si to představujeme až do chvíle, než nám dojde, že k moři se musíme nějakým způsobem také dopravit. Možností je spousta a sice vlastní odvoz, letadlo, vlak či autobus. Mnoho lidí proto volí vlastní dopravu nebo letadlo i za cenu, že je to bude stát mnohem více peněz. Autobus předem odmítají, protože v této formě vidí nepohodlné a zdlouhavé cestování.

bílý autobus

Mnohdy však jde o zážitky, které byly spojené s nepohodlnými staršími typy autobusů či špatnou organizací některých cestovních kanceláří a lidem tak zůstaly předsudky, které následně šíří dál.

Ale takový autobus do Chorvatska nemusí být vůbec nutné zlo.
Nejen, že vás překvapí cena, za kterou se dostanete tam i zpět, ale také moderní způsob cesty, kterou si budete doslova užívat.

Aby vaše cesta za snem byla co nejpohodlnější, tak na vás čeká moderní odvoz plně klimatizovaný s polohovatelnými sedadly a to dokonce až do 4 směrů. Kromě toho má každé sedadlo bezpečnostní pásy. Nebude chybět WiFi, několik LCD displejů s promítáním filmů, WC či USB zásuvky.

Cestu vám zpříjemní také studené i teplé občerstvení.
Autobus do Chorvatska je vaše volba dopravy, díky které se dopravíte na všechny letoviska v jižní Dalmácii a také zpět do ČR.

cestování k moři

Po tomto zážitku již nebudete chtít cestovat jinak, protože ušetříte, zbavíte se zodpovědnosti za řízení vlastního auta a ještě řešení parkování a užijete si dovolenou podle svých představ a s kvalitním odpočinkem.

Nástup je každý pátek v Praze a odjezd v sobotu. Výstupní místa jsou Zadar, Split a Gradac. Tímto způsobem se dostanete třeba do Biogradu, Omiše, Bašky Vody a dalších známých destinací. Cesta vám uteče jako voda a vy levně a bez starostí poznáte další krásná místa.