Vyřešíme i Vaše finanční starosti

Nebankovní hypotéky jsou skvělým řešením pro mnoho z Vás. Jde o bezúčelové půjčky, které lze použít prakticky na cokoliv. I když jejich název napovídá, že by mělo jít o úvěr na bydlení, tak se nenechte zmást. Lze je využít i jako náhradu spotřebitelského či třeba podnikatelského úvěru. Díky tomu, že se u tohoto druhu půjčky nevyžaduje doložení příjmů a ani se neprověřuje registr, má možnost tento druh půjčky získat opravdu téměř každý.

tíseň

Ať už tedy potřebujete nové stroje do firmy a nemůžete doložit příjmy nebo chcete půjčku na vybavení domácnosti a máte nějaký menší škraloup v registru, tak se klidně obraťte na nás a my Vám pomůžeme. Každý problém má své řešení a finanční problém má řešení v podobě naší americké nebankovní hypotéky. I pro vás jistě najdeme odpovídající řešení.

A ptáte se, jak je to možné, že po Vás nechceme doložení příjmů a ani si Vás neprověřujeme? Připadá Vám to trochu zvláštní? Nemusí. Naším jediným požadavkem je zástava v podobě nemovitosti. Teď si říkáte, že když nevlastníte žádnou nemovitost, že nemáte šanci? Ale tak tomu není. Můžete využít tak zvaného ručitele, který se za Vaši půjčku zaručí svou nemovitostí. Právě proto je naše půjčka dostupná opravdu každému.

košile

Myslíte si, že nebankovní hypotéky jsou nevýhodné? Ale to v žádném případě. První z velkých výhod je rychlost vyřízení půjčky. Díky tomu, že po Vás nechceme žádné dokládání příjmů a neprověřujeme si Vás v registru, odpadá několika hodinové vyřizování a vypisování žádosti o úvěr a několikadenní čekání, než se všechno prověří. Další velkou výhodou je, že po Vás nechceme žádné platby předem ani nesmyslné poplatky, například při předčasném splacení půjčky. A samozřejmě nespornou výhodou je i úrok, který je stejný jako v bance a někdy možná i výhodnější a možnost rozložení splátek až na třicet let.