Zážitek, který je pro každého


Co si každý z Vás zasloužíte? Zážitek, který si můžete užít. O čem je řeč? O záležitosti velmi prozaické. Tedy o sexu. Sex je pro každého. Pro mladé i pro starší. I senioři se věnují sexu. Je to téma tabuizované a pro mnohé nepředstavitelné, ale to, že si lidé na sklonku života chtějí užívat a také si užívají, je prostě skutečností.
vášeň na dece


Také je fakt, že mnoho lidí mají se sexualitou problémy. A to se rozhodně netýká jen lidí ve starším věku, ale v podstatě všech věkových skupin. Rovněž potíže mají jak muži, tak ženy.


O ženské sexuální indispozici se tam mnoho nemluví, přitom je velice častá. Jaké jsou příčiny? Jen opravdu zřídka je snížená chuť k sexu způsobena tím, že by snad žena byla opravdu frigidní.


 svět z pilulek


Jaké jsou důvody proč?


  • Partner není dostatečně pozorný milenec

  • Žena je příliš zaneprázdněná, unavená a nemá vůbec žádnou chuť na sexualitou

  • V určitém věku žena trpí různými gynekologickými potížemi

  • Žena je unuděna sexuálními rituály, které ztratily dávno svůj půvab


 


Toto je samozřejmě jen nepatrný nástin hypotetických důvodů, proč to někdy nebo i pravidelně nejde. Problémů může být celá řada. Někdy stačí oživení milostného života nějakými netradičními způsoby. Někdy je problém mnohem vážnější. Je zapotřebí stimulaci. Někdy pomůže vhodný lubrikant, někdy erotická pomůcka, někdy se neobejdete bez medikace.


žena a odpočinek 


Využívání medikace je zcela běžné, aneb i ženy mají svou Viagru. Ženský podpůrný přípravek se jmenuje Lovegra. Rozhodně není důvod se stydět si tento přípravek objednat. Sex se může zase proměnit v jedinečný a úžasný zážitek.


 


Lovegra není modrá, ale růžová pilulka, která způsobuje sexuální vzrušení a způsobuje uvolnění svalových vláken, které prokrvují vagínu a díky tom způsobují pocit slasti. Samozřejmě jen Lovegra nestačí, stimulace je nutná, ale žena poskytne muži zpětnou vazbu v podobě silného orgasmu.