Zachumlaná móda

Některé z nás toto období štve, je nám zima a nepříjemně už jen z představy, co si zase vzít na sebe, tak, aby nám nebyla zima a zároveň jsme se cítili příjemně. A právě pro všechny ženy, které tento stálý problém řeší, přicházíme s našimi módními tipy, jak zimu přežit pěkně v teple, bez úhony, a ještě přitom vypadat šik.
Naší rada říká a zároveň aktuální módní trend velí: zachumlejte se! A to doslova. Této zimě totiž vévodí huňaté svetry, vesty, ponča, čepice, šály a plédy. Vybírat můžete z mnoha možností, neboť fantazii se meze opravdu nekladou. Skvěle budete vypadat jak v teplém svetru s copánkovým vzorem, tak i v decentním a elegantním svetříku, který doplníte úzkými slim kalhotami. Do pořádné zimy k bundě či kabátu si zase určitě nezapomeňte vzít čepici a krk schovejte do pořádné teplé šály či šátku.
teplé oblečení
Letošní zimně vévodí silné příze a vlny, proto na to při výběru nového kousku myslete. A mezi barvy, které jsou „in“ a které k zimně patří jsou odstíny šedé, tedy od světle šedé až k její tmavé „dark grey“ sestře. Žádnou chybu neuděláte v kombinaci s bílou a zajímavá je také tyrkysová barvička evokující zamrzlou hladinu horského jezera.
Pokud jste kreativní a troufnete si uplést nový kousek sama tak to udělejte a můžete se radovat z jedinečného kousku, který nikdo jiný nemá. Pokud vystačíte pouze se základními znalostmi pletení či háčkování, nebuďte zklamaná a směle se do nové šály, či čepice pusťte, v jednoduchosti je krása a o tu v letošní módě, jde v první řadě. Ostatně návodů a vzorů je na internetu nepřeberné množství. A pokud máte šikovnou maminku, nebo babičku, tak ji požádejte, aby vás plést či háčkovat naučila a budete mít novou praktickou zábavu.  
šálek kávy
Zachumlat se rozhodně nemusíte pouze do svetru či šály. Jestli ji ještě nemáte, tak je nejvyšší čas pořídit si příjemnou teploučkou deku, do které se s chutí zachumláte až přijdete domů z procházky. Pokud si navíc uvaříte dobrý čaj, nebo hříšně sladkou čokoládu, zapálíte si voňavou svíčku a pod huňatou deku přiberete i svého přítele, zahřejte se tak příjemným způsobem, že si budete nakonec přát, aby ta zima zatím ještě nekončila.