Deezer – francouzský zázrak v řešení poslechu hudby

Jistě, všichni ještě Youtube sledujeme, protože se dá říct, že to co nenajdeme na Youtube, nenajdeme ani nikde jinde. Tedy, to platilo ještě nedávno. V tuto chvíli, co se týče hudby, vedou v utrhování naší pozornosti zcela jiné internetové služby, tak zvané streamování hudby. To je pravděpodobně budoucnost poslechu.

Máme pro vás tedy tip na jednu z těchto služeb, která kromě toho, že je v českém jazyce, zároveň přehrává libovolnou hudbu, resp. skladbu z nabídky a to z nabídky velmi široké.
laptop, tablet a sluchátka
Mezi prvními streamovacími aplikacemi se objevil MusicJet a v tuto chvíli není jedinou aplikací na trhu.

Deezer a více o něm
V tuto chvíli však patří k jeho konkurenci právě Deezer, který pochází z rukou francouzského provozovatele. Tato služba se k nám dostala začátkem roku 2012. Pokud si budete chtít v rámci této služby užívat neomezeně hudbu, zaplatíte měsíční předplatné ve výši 165,- Kč. První měsíc na vyzkoušení však budete mít zdarma. V rámci této služby naleznete více než 35 milionů skladeb, které si můžete pouštět.
iPod a hudba
Několik základních informací
Samozřejmostí je u této služby, že nabízí mobilní aplikace pro všechny mobilní platformy, ať už je to iOS, Android, Windows Phone, Blackberry či dokonce i pro Symbian. Co se týče Desktopové varianty aplikace, tak ta je stále  ve vývoji a v tuto chvíli funguje ve fázi beta verze.

Deezer využívá pro streamování hudby formáty MP3 a to konkrétně s datovým tokem 320kb/s v případě, že máte zakoupené předplatné.
Youtube hudební ceny
Bez poplatku
Pokud chcete poslouchat hudbu zdarma, musíte se spokojit s reklamou a také s nižší kvalitou kolem 128 kb/s. Pokud máte účet zdarma, budete také omezeni v tom, že nebudete moci poslouchat hudbu off-line a v rámci mobilních aplikací u této free verze budete mít možnost poslouchat pouze rádio. Tím pádem je jasné, že si tedy nemůžete vybrat ani konkrétní skladby či alba pro poslech v rámci mobilních aplikací.