Vložíme peníze do vašeho podnikání

Konec studií a rozhodování o tom, jakým směrem se bude ubírat vaše kariéra. Máte mnoho plánů a nápadů. Nejlepší by pro vás bylo, začít se samostatnou podnikatelskou činností. Bylo by pro vás škoda hledat zaměstnání, kde budete jen rutinně vykonávat dílčí činnosti a nebudete moci uplatnit svou kreativitu. Jenže vám na financování vašich nápadů chybí prostředky. Peníze do začátku potřebuje jistě každý podnikatel a my tomu rozumíme. Poskytujeme americkou hypotéku bez registru, která může sloužit jako investice. S její pomocí začnete své podnikání velmi brzy.
schůzka v kavárně.jpg
Příjemné a flexibilní splácení
Americká hypotéka je velmi oblíbeným produktem, protože ji získáte za nízký úrok. Úroková sazba začíná už okolo tří procent. Protože je půjčka zastavena nemovitým majetkem, je považována za velmi bezpečný úvěr, a proto je u ní nabízena i mnohaletá splatnost. A to dokonce tak dlouhá, že může představovat až třicet let. Třicetiletá splatnost znamená velmi nízkou částku, kterou jste povinni zasílat na bankovní účet poskytovatele. Budete skutečně platit tak dlouho? Určitě ne. V tom je právě velká výhoda uvedeného produktu. Nabízí flexibilní splácení. Můžete kdykoliv zaslat vyšší částku v podobě mimořádné splátky a můžete kdykoliv splatit stávající dlužnou částku. Rovněž nevznikne žádná komplikace v případě, když se rozhodnete úvěr refinancovat u jiného věřitele.
solární kalkulačka.jpg
Získání půjčky
Pro získání úvěru je vhodné si nejprve nechat zpracovat individuální kalkulaci podle vaší aktuální situace. Tu získáte obratem od jednoho z úvěrových specialistů a ten vám také poskytne podrobné informace o půjčce. Pro kalkulaci a služby úvěrového specialisty je třeba vyplnit kontaktní formulář. Zpracování kalkulace je zcela zdarma a ani při žádosti o úvěr nejsou třeba žádné poplatky předem. Kontaktujte naši společnost co nejdříve!