S větrem o závod

Rádi běháte, jezdíte na in-linech nebo na kole s větrem o závod? Abyste mohli lépe překonávat vaše osobní rekordy, chcete to kvalitní sportovní oblečení, které vám umožní svobodu a volnost ve vašem oblíbeném druhu pohybu. Až si příště vyrazíte zasportovat, budete si moci pohyb užít plnými doušky v maximálním pohodlí, za každého počasí i teploty. Vybavte se tričky, kraťasy, kalhoty, mikinami a bundami, které vám zpříjemní vaše venkovní sportovní aktivity. Sport vás bude bavit, pokud budete v pohodlí a budete se při něm cítit dobře, proto neváhejte s investicí do kvalitního sportovního oblečení.
ježdění na kole.jpg

BUDOU SE VÁM HODIT I DOPLŇKY

Jestli si vyrazíte zaběhat, na kolo nebo se budete věnovat jinému druhu sportu, jistě při vašich sportovních outdoorových aktivitách oceníte i některé z našich sportovních doplňků. Překonávání vašich osobních rekordů vám tak může zpříjemnit třeba pěkné cyklistické tričko, běžecké kalhoty nebo další kousky sportovního oblečení z naší nabídky.
silniční kolo.jpg

Sportování za každého počasí po celý rok

Díky široké nabídce sportovního oblečení od značky silvini můžete vyrazit za vaší oblíbenou sportovní aktivitou ven za každého počasí. V létě zkrátka zvolíte lehké materiály, které dobře odvádějí pot, v zimě zase oceníte různé druhy funkčního oblečení a termo oblečení, které vás zahřeje a dovolí vám podávat vysoké sportovní výkony za každé situace.

Před deštěm vás při sportování ochrání třeba materiál softshell, ze kterého si můžete pořídit bundy i kalhoty. Při nenadálém dešti pak oceníte nepromokavost a odolnost proti větru tohoto oblíbeného sportovního materiálu.

Porážejte vaše osobní rekordy, vyrazte si na závod s časem, běhejte a jezděte jako s větrem o závod a buďte rychlí jako blesk – to vše díky kvalitnímu značkovému sportovnímu oblečení, které vás nenechá ve štychu za žádné situace.