Podnikatelé si mohou půjčit i se záznamem v registru

I se záznamem v registru můžete získat hypotéku, takže pokud nutně potřebujete půjčku, tak rozhodně nejste ztraceni. Banky totiž nejsou jediné finanční instituce, které vám mohou poskytnout peníze. Výhodnou půjčku můžete získat i v nebankovní společnosti. A pokud jde o podnikatelské úvěry, tak jsou zde pro podnikatele připraveny i skvělé půjčky jako je hypotéka bez registru anebo hypotéka bez doložení příjmu, které vychází vstříc jejich firemním potřebám. Všichni podnikatelé to moc dobře znají: stačí jedna pozdě zaplacená faktura za telefon, za energie anebo třeba opožděná platba zdravotního a sociálního pojištění a problém je na světě.

balíčky peněz

Máte záznam v registru a kvůli němu vám žádná banka peníze nepůjčí. Takže pokud máte zrovna potřebu nakupovat, potřebujete zaplatit mzdy svým zaměstnancům anebo nezbytně investovat, tak máte velký problém. Ovšem toho se můžete snadno zbavit s nebankovní hypotékou. Počítejte však s tím, že úroky u nebankovní hypotéky bez registru jsou vyšší než u klasické bankovní půjčky. Nicméně pokud nezbytně potřebujete peníze, tak se vám to pravděpodobně i tak vyplatí.

Nezbytnou podmínkou je záruka v podobě nemovitosti
K tomu, abyste hypotéku bez registru mohli získat, musíte mít k dispozici nemovitost, kterou se zaručíte za svou půjčku. Čím více peněz si chcete půjčit, tím hodnotnější nemovitost by to měla být. Ovšem je v zásadě jedno, zda se za půjčené peníze zaručíte pozemkem, bytem anebo třeba firemním areálem. Možností je mnoho.

platební karta

A dokonce je zde i cesta pro ty podnikatele, kteří žádnou nemovitost, ani tu nejmenší, nevlastní. Mohou si sehnat spoluručitele, tedy člověka, který se svou nemovitostí zaručí za jejich půjčku. Takže i to je způsob, jak se dostat k potřebným penězům na to, abyste mohli rozvíjet své podnikání. Občas stačí jen dobrá vůle a trocha snahy a peníze můžete mít hned v kapse.