Mobilní dům celoroční aneb bydlení pro mladé rodiny i seniory

Moderní a cenově výhodný způsob bydlení. Zájem o mobilheimy neustále roste. Však nabízí mnoho výhod a může si tento způsob bydlení dovolit takřka každý. V tomto případě vám odpadají záležitosti ohledně případné žádosti o hypotéku, stavební povolení, samotnou stavbu domu apod.

Ušetříte čas i peníze. Jedná se o nejrychlejší variantu v rámci získání komfortního bydlení za přijatelnou cenu.

mobilní karavan

Mobilní dům celoroční disponuje kvalitní izolací, díky tomu je zajištěno maximální pohodlí pro vaše bydlení. Dokonce v rámci komfortu se jedná ještě o lepší alternativu než v podobě klasické zděné výstavby.

Typické pro tento druh bydlení je, že se výlučně používá stavebnicový systém výstavby neboli montáže. Kompletní stavba je utvořena prostřednictvím několika betonových modulů. Tímto tak je eliminace nákladných stavebních prací apod.

Jedná se právě o význačné výhody, které mobilní dům celoroční nabízí pro každého, ať už se jedná o mladé rodiny, seniory či bydlení pro jednotlivce. Prioritou je, že vlastně v ten den, co obydlí získáte, tak v něm již můžete ten samý den bydlet a absolvovat první noc.

Mezi výhody náleží rovněž také variabilita, neboť lze vaše obydlí kdykoli i pozměnit, tj. rozšířit či provést jiné úpravy. Kladnou stránkou je potenciální mobilita, tj. lze i své obydlí přemístit dle svých potřeb. Musíte však disponovat vlastním pozemkem. Jedná se však o velmi nízkoenergetické bydlení. Pozitivní je zcela minimální údržba a péče. Záruku máte v dlouhé životnosti.

stěhovací krabice

Standardní výbava zahrnuje obývací pokoj se sedací soupravou, úložnými prostory, kuchyní, sociálním zařízením, s lůžkem na spaní, jídelní kout, který v rámci úspory místa může být rozkládací. Nechybí ani nezbytné rozvody pro vodu, plyn i elektriku. Výška obydlí je dostatečná, obvykle okolo dvou metrů, tudíž i pro vyšší osoby se jedná o pohodlné bydlení.

Jedná se tak o plnohodnotnou náhradu rodinného domu. Avšak s mnoha přednostmi.