Laser games Praha vám nabízí celkem 11 typů her. Kterou zvolíte právě vy?


Laser games Prahavám nabízejí tuto perfektní zábavu, do které se určitě zamilujete a věřte tomu, že nezůstane pouze u jedné návštěvy tohoto areálu. Pokud se vám hra zalíbí natolik, že ji budete chtít opakovat znovu a znovu, určitě si pořiďte členství, které vám nabízí výhodnější ceny. Navíc můžete vybírat celkem z 11 okruhů a věřte tomu, že projít je všechny nezvládnete během jedné návštěvy. Okruhy jsou nabízeny podle úrovně zkušeností. Najdete zde tedy 4 okruhy určené pro začátečníky, 6 okruhů určených pro pokročilé a 1 okruh určený pro vyložené experty této hry.

DSC_0203

Začátečnické okruhy

Agenti –zde je doporučován minimální počet pěti hráčů. Podstata hry spočívá v tom, že jeden z hráčů je označený jako agent, kterého se ti ostatní snaží zastřelit. Úkolem agenta je naopak ve své pozici vydržet co nejdelší dobu a střílet po ostatních, aby se tak co nejlépe bránil.
Graffiti –tuto hru může hrát i menší počet hráčů. Během hry se snažíte zasahovat soupeře, ale také označovat určité body v aréně, čímž si de facto značíte své teritorium, které si musíte udržet po co nejdelší dobu.
Death match –variantu death match by mělo hrát alespoň 9 hráčů. Každý hráč pak dostane jinou barvu vesty, přičemž se snaží zasáhnout své soupeře co největším počtem ran a získat tak co nejvíce bodů.
Team death match –varianta předešlé hry určena pro mnohem větší počet lidí, kteří jsou rozděleni do týmů.

Okruhy pro pokročilé

King of hill – v tomto případě se již jedná spíše o strategickou hru, jejímž cílem je co nejdelší udržení jednoho bodu v aréně. Na začátku a na konci arény jsou také oživovací body https://supermamy.maminka.cz/clanek/pro-zeny-super-mamy-vychova-a-skola/517780/hadky-a-rvacky-mezi-sourozenci-kdy-zasahnout-a-kdy-v-klidu-opustit-prostor.html kam musí hráči přiběhnout pokaždé, když jsou zasažení soupeřem.
Challenge –další hra typu každý sám za sebe. Ovšem tato je postavena na principu, že čím jste lepší, tím větší problém máte, abyste se ve hře udrželi. Celý bodovací systém je nastavený právě podle počtu zasažení vaší osoby a počtu zasažení soupeřů.
Team death match se štítem – hra vychází z již předchozí varianty team death match, zde však hráči obdrží štít.
Základny/domination – varianta určená pro zkušenější hráče, neboť zde musíte vymýšlet strategii, abyste zabrali co nejvíce základen.
Kletba –jeden hráč je na začátku hry zakletý, přičemž se musí své kletby co nejrychleji zbavit zasažením spoluhráčů.
Zombies –boj lidí proti zombies. Po spuštění hry jsou nahodile vybráni zombíci, jejichž úkolem je najít všechny lidí v aréně a udělat z nich další zombie.

lasergame_aztec01

Experti

Poslední varianta je určena pro experty. Jedná se o další verzi Team death match se štítem a tentokrát i s municí. Hra probíhá podle stejných pravidel, jako předchozí, musíte si však dávat pozor na omezenou munici.