Jak je možné, že ještě nemáte krejčovskou pannu

Některé vynálezy nám připadají natolik důležité, že se dostaly i do školních učebnic. Každý například ví, kdo vynalezl žárovku nebo tlakový hrnec, který známe pod pojmenováním papiňák. Možná by mohl někdo namítnout, že vynálezce známe u věcí, které prakticky používáme denně, a tudíž jsou pro nás velice důležité. Stačil by jeden argument na vyvrácení této teorie.

krejčovská panna

· Kolikrát denně například použijete gilotinu?
· A přeci každý z nás ví, kdo tento ďábelský vynález sestrojil.
Je ovšem mnoho věcí, jejichž tvůrce se už asi nikdy nedozvíme. Jedním z takových chytrých vynálezů je krejčovská panna. Ten, kdo nikdy nešil žádné oblečení, nedokáže asi přesně odhadnout výhody její existence.
– Odpadají věčné návštěvy u zákazníka.
– A ani pro něho není věčné zkoušení rozešitého oděvu nikterak povznášející.

Zkuste si ozvláštnit svůj byt

V současné době ale zažívají krejčovské panny tak trochu svou renesanci. Už se nedostávají jen do krejčovských dílen a domácností šikovných švadlenek. Tyto pomůcky si pořizují i lidé, kteří nemají se šitím pranic společného. Kteří možná ani neumějí vzít jehlu do ruky.

· Proč si tedy kupují krejčovskou pomůcku?
– Z jednoduchého důvodu.
– Ona má totiž mnoho možností využití.
– Zejména pro dámy, které chtějí mít svůj byt trochu jinak zařízen a mívají k tomuto účelu také docela dobré nápady.

oblek

Pokud si zakoupíte klasickou krejčovskou pannu https://www.prima-obchod.cz/produkty/textilni-galanterie/krejcovske-potreby/krejcovske-panny, můžete si ji dát do obývacího pokoje nebo do ložnice a přeměnit ji na pomůcku pro aranžéry. Pokud ji obléknete do slušivých šatů a svěříte jí své šperky na hlídání, stane se z ní docela vkusný a přehledný stojánek. Tuto pomůcku využívají také některé obchody s oděvním zbožím, kdy ji využijí například ve výlohách, ve kterých jsou omezeni menším prostorem. Krejčovská panna je zkrátka univerzální. Škoda, že se o tom nedozví její tvůrce.