Čistý bazén je krásný bazén

Mít vlastní bazén je luxus nad luxus. Kdykoli během léta můžete relaxovat v osvěžující vodě bez lidí jen v klidu a míru se svou rodinou. Pokud ale máte na své zahradě bazén, víte, že není úplně snadné udržovat vodu křišťálově čistou a zdravotně nezávadnou.

Stojatá voda se rychle kazí a nepomáhá ani fakt, že bazén využíváte v letních měsících, kdy se díky vyšším teplotám ve vodě daří i bakteriím a mikroorganismům. Když k tomu připočtete hmyz, co se vám do bazénu dostane, nečistoty jako například prach a různé kosmetické přípravky z účastníků vodních radovánek, je problém na světě. Jako majitelé bazénu určitě znáte mastný film, kterým je pokryt celý bazén včetně příslušenství a také jste se jistě setkali s tzv. „vodní linkou“, kde se usazuje nejvíce nečistot a mastnoty.

křišťálově čistá voda

S tímto nelehkým úkolem vám pomůže PWS Čistič Blue! Jedná se o slabě alkalický přípravek, který odstraňuje mastnoty a povlaky, které se ve vodě nerozpouští. Je ideální k čištění plastů i kovů jako je třeba nerezová ocel. Využívat ho nemusíte pouze na bazény. Efektivně čistí i smaltované povrchy a dlažby, a nemusíte mít strach ani z poškození spár. Jelikož se jedná o chemikálii, vždy dbejte zvýšené opatrnosti při manipulaci s čističem. Mějte nasazené ochranné gumové rukavice a postupujte podle přiložených instrukcí. Přípravek nepoužívejte v koncentrované formě, vždy ho podle pokynů na obale nařeďte.

PWS čistič Blue

Před prvním použitím doporučujeme vyzkoušet čistič na malém méně viditelném místě. Čistič PWS Blue 1L chlorito.cz najdete na našem webu, kde mimo jiné seženete všechnu bazénovou chemii, zahradní nábytek, hračky do vody a mnoho dalšího, a při objednávce nad 2500 korun máte dopravu absolutně zdarma! Dopřejte vodě ve svém bazénu tu nejlepší péči a ona se vám odmění křišťálově průzračnou čistotou. A teď už vám nic nebrání v tom, abyste si letošní léto užili naplno.