Zpátky do lavic

Na to samozřejmě navazují také módní trendy, které se hlasitě hlásí o své slovo.
Možná právě poslední prázdninové dny se vám postaraly o horké chvilky. Je potřeba připravit a pořídit ještě tolik věcí a mezi ně patří také školní batoh, který může snadno strčit do kapsy i elegantní zavazadlo.

batoh

Pokud ještě sami studujete, dáme vám pár tipů je se hezky vybavit.
Naše první tipy se budou rozhodně snažit o nadčasovost a eleganci. Vždyť nemusíte pořád vypadat jako malá školačka, která sotva opustila pár základních tříd. Takový batůžek pak můžete nosit i jinam než jenom do lavice. Bude se vám hodit pro volný čas, třeba posezení u kafíčka s kamarádkami. Navíc vám vaše záda opravdu poděkují a také vaše ruce a ramena nebudou tak přetížené.
Například černá koženka už na dálku křičí: „ Jsem univerzální a krásná!“ Můžete ji nosit v jakémkoli ročním období k různým barevným variacím. Zvolte hranatý tvar, který je spojením elegantní kabelky a batohu. U některých typů můžete mít i snímatelné popruhy, takže se vlastně jedná o variantu dva v jednom. Praktické a pohodlné řešení, které ocení každá žena.

Sporty time
Tady výrobci mysleli především na ty z vás, které preferujete ležérní styl v oblékání a módě jako takové. Víc vás zajímá cena, která by neměla sahat do horentních výšin. Tyto nositelky ocení především levné batohy, ale přitom v kvalitním provedení. Uhlazený ženský vzhled vám v tomto případě může nabídnout bílá či krémová. Mají tu výhodu, že je můžete skvěle kombinovat. Pokud navíc o ně budete správně pečovat, vydrží vám opravdu velmi dlouho. Jsou praktické, pyšní se jednoduchým střihem a nenajdete tu ani zbytečné ozdobné prvky, které působí spíše rušivým dojmem.

růžový batoh

Populární babí léto
Pořiďte si batoh jako zábavný módní doplněk, který vám rozjasní podzimní šedivé dny. Navíc se vám do něj vejde vše potřebné a vy tak nebudete muset neustále něco hledat. Jako třešničku na dortu k nim můžete zvolit anglické polobotky, neuvěřitelně šarmantní spojení, kterého se už nebudete chtít nikdy víc vzdát.