Pravítka a úhelníky


Nářadí je toho tolik, že kolikrát i koukám, kolik má toho partner doma. Kdybych si třeba měla tipnout, kolik je nářadí anebo kolik existuje nářadí, tak já bych si tipla snad sto různých kusů. Když jsem tohle řekla partnerovi a jeho kamarádovi, tak se mi úplně smáli. Oni řekli, že je to prý až do tisíce, jenomže to mi neřekli, že bych měla počítat také třeba různé druhy šroubků, velikosti šroubků anebo tloušťku šroubků a nějakých matiček a podobně. Potom jsou tady třeba také různá pravítka nebo kladívka a tak dále. Nožové pravítko má partner doma také v garáži. Když jsem slyšela slovo nožové pravítko, tak jsem vůbec nevěděla, co to je.

Všechno měřte s přesností.

Vždyť snad existuje nůž anebo jenom pravítko, nebo to je nějaký nůž, kde má vlastně zabudované nějaké pravítko? Třeba takové drážky? Zkuste se podívat na webové stránky i-nastroje.cz, kde najdete pravítka a úhelníky. Tato firma má opravdu pestrý sortiment měřidel, nabízí různé varianty. Všechno můžete změřit opravdu přesně tak, jak chcete. Nebo existují různá pravítka kovová. Pravítka a také úhelníky v žádné dílně nemůžou opravdu chybět. Jsou to jednoduchá měřidla. A pokud pracujete s kovovýrobou a s kovem, tak se vám budou určitě více než hodit. Jsou velice oblíbené.

Pevné kovové pravítko.

Můžete si vybrat i dokonce hliníkové pravítko nebo ocelové pravítko o délce například i sto centimetrů. Jsou také ocelové úhelníky anebo i nožové pravítko. To jsem vám zmínila. O tom jsem právě vůbec nevěděla, že nožové pravítko existuje. Potom také jsou příložné či ploché úhelníky anebo další věci a další nářadí, které vy můžete užít, když tohle budete potřebovat. Můj partner právě kdysi pracoval s kovovýrobě, takže některé nářadí ještě doma má. Takže jsem ráda, protože partner jako kovový výrobce byl velice šikovný. Nyní pracuje se dřevem a také zedničí a je v tom dobrý.