K čemu využít plechový skladový kontejner


Kdybyste cestovali vlakem z Prahy do Tábora a Českých Budějovic, možná si povšimnete velmi malebné krajiny České Sibiře kolem vás. Některým lidem to nedá a raději pozorují okolní přírodu, než aby si četli ve své oblíbené knize nebo sledovali displej mobilního telefonu. Zpočátku to však příliš zajímavé není, musíte se nejprve „prokousat“ pražskými periferiemi, než se začne před vámi krajina vlnit, a objeví se na Benešovsku městečko Mnichovice, kam jezdil kocour Mikeš na pouť. Cestou z Prahy si možná povšimnete podél trati vyskládaných plechových kontejnerů, ve kterých putuje zboží nejen po železnici, ale i na zaoceánských lodích. Kontejnery jsou velmi robustní a spolehlivě unesou značnou zátěž i tehdy, jsou-li postavené do výšky několika pater.

skladové kontejnery

V tu chvíli by vás mohla napadnout myšlenka, jak takový kontejner využít i pro vaši potřebu, když se za pár týdnů stěhujete z městského bytu do rodinného domu po vašich rodičích, v němž se bude provádět rozsáhlá rekonstrukce. Bude zapotřebí někam vystěhovat vnitřní vybavení, zejména koberce, velké spotřebiče a nábytek, a vy prozatím nemáte jasno v tom, kam s tím vším.

kontejnery v přístavu

Myšlenka využít kontejner pro tyto účely nenapadla pouze vás, ale mnoho dalších lidí před vámi. Někteří se odhodlali k tomu kontejnery nabízet k pronájmu, a tak máte možnost si skutečně jedno takové plechové monstrum nechat přistavit přímo před vchod do domu, na vaší parcelu.

Pronájem skladových kontejnerů z Prahy je možné sjednat na kratší i delší dobu, není problém jej mít na zahradě i několik měsíců, pokud to vyžaduje situace, například při bourání zdiva, výměně oken a dveří, při výstavbě podlahového topení nebo u nových rozvodů elektroinstalace. S pronajímatelem domluvíte termín přistavení kontejneru a hlavně musíte zajistit, aby se k vašemu pozemku mohlo dostat nákladní auto s nakládacím jeřábem.