Dokonalé světlo, na které se můžete spolehnout

Přiznejme si, že pokud vstoupíme do místnosti, která je setmělá nebo je v ní dokonce tma jako v pytli, tak nejenže se nám nelíbí, že nevidíme na krok, ale také se cítíme nejistě a velmi nepříjemně. Bohužel nejsme vybavení nočním viděním, a právě nejen pro dobré vidění, http://www.stefajir.cz/%3Fq%3Ddvojite-videni ale také pro větší pocit bezpečí využíváme různé druhy osvětlení. Jenže ať už se pohybujete uvnitř v budově nebo venku na ulici, jen dobré osvětlení ke kvalitnímu světlu nestačí. Je zapotřebí hlavně kvalitní a spolehlivý světelný zdroj.

výbojka

Výbojky jsou dokonalým světelným zdrojem určeným hlavně pro exteriér. Jejich využití je opravdu obrovské a také najdete v naší nabídce hned několik různých druhů, modelů, tvarů a velikostí od předních světových výrobců, kteří jsou špičkou na trhu se světelnými zdroji a to už po dlouhá léta. Proto neváhejte a vstupte. Jistě i Vy najdete přesně ten světelný zdroj, který hledáte.

Sodíkové výbojky jsou v dnešní době asi nejvyhledávanějším světelným zdrojem pro venkovní využití. Jde o nejmodernější a nejkvalitnější světlený zdroj vůbec. Díky dosažení maximálního měrného výkonu jde opravdu o nejúčinnější výbojky, díky kterým je dobrá viditelnost i v mlze a ve zhoršeném počasí. Jejich využité je velké od pouličních lamp a osvětlení třeba náměstí, parků či parkovišť až po osvětlení celých sportovních či třeba průmyslových areálů.

výboj

Halogenidové výbojky jsou trochu jiným druhem světelného zdroje, který najde své využití ve výlohách obchodů, nasvícení výstavišť a předváděcích ploch či třeba do neonových nápisů, ale také do blesků fotoaparátů. Jde o vysoce kvalitní světelný zdroj, který vydává dokonalé světlo, díky kterému lze skvěle nasvítit jak budovy, tak třeba výstavní exponáty a podobně.
Nesmíme zapomenout ani na rtuťové výbojky, které dnes už bohužel nejsou tolik v kurzu, ale stále se ještě často využívají jako venkovní světelný zdroj a lze se na ně spolehnout. Tak už na nic nečekejte a přijďte si k nám vybrat i Vy.