Statistiky milování – kde se najdete právě vy?

.


Mnoho z nás se právě tomuto tématu vyhýbá. Ženy často tvrdí, že sex k životu nepotřebují, a že se bez něj obejdou. Není to však pravda. Tato lidská touha a potřeba je dána především našimi pudy. Přestože váš mozek tvrdí, že se bez dotyků a uspokojení této touhy obejde, vaše tělo vyzařuje naprosto jiné signály. Přiznejte si to.

dobré milování

Muži jsou pravým opakem žen. Podle ženské teorie myslí muži na sex neustále, chtěli by to stále a kdekoliv. To však také není naprostá pravda. Pokud se nejedná vyloženě o muže dobyvatele, jehož touhou je lovit jednu ženu za druhou. I mužské pohlaví prochází určitými obdobími, kdy je chuť na sex prostě omezená, i muži vnímají váhu stresu a starostí, které jsou na ně navaleny, a které se mohou odrážet v kvalitě jejich sexuálního života. Nemyslete si. Co je však pravdou, většina mužů myslí na sex častěji, než ženy. Až na výjimky samozřejmě.

Kvalita sexuálního života ovlivňuje naši mysl.Pokud máte sex pouze jednou až dvakrát do měsíce, nepřipadáte si citově vyprahlí? Nemáte pocit, že vám prostě chybí ty dotyky, ta něha a ten prožitek? Překvapte svůj protějšek a prostě a jednoduše jej nečekaně sveďte! Jednak to obohatí váš sexuální život, za druhé to však překvapí a možná, že to zvýší touhu toho druhého.

.

Dejte si však záležet. Jak dlouho trvá pohlavní styk s vaším partnerem včetně předehry a hlazení? Ideální je rozmezí mezi 15 – 30 minutami. Tento fakt ve statistice https://www.menox45.cz/statistiky-milovani.phppotvrdilo také nejvíce lidí, celkem se jednalo o 43 % dotazovaných.

mužské dorážení

Užívejte si jeden druhého, hlaďte se, mazlete se, vyzkoušejte orální sex či sexuální hračky, za což se nemusíte vůbec stydět a prostě si to vychutnejte. Řekněte si, po čem toužíte a mluvte o svých potřebách. Komunikace je v sexu nesmírně důležitá. Jednak se tím báječně odreagujete a uvolníte, jednak s partnerem prožijete chvilku, která je pouze a jen vaše.

Statistiky milování – kde se najdete právě vy?
5 (100%)1
.