Jsou věci, které o vztahu se svým partnerem nemůžete veřejně rozhlašovat

Lidé se často svěřují s příliš velkými intimnostmi nebo příliš často. Případně jsou to věci, které nemusí nikdo jiný vědět. Navíc se zdá poměrně časté, že partneři, kteří o svém vztahu mluví příliš často a příliš otevřeně nakonec právě na tohle doplácí. Některé informace jsou pouze pro nejlepší kamarádku nebo pro někoho, komu skutečně věříte. Rozhodně ne pro veřejnost.

úsměv

NEMUSÍTE PŘÁTELŮM SDĚLOVAT KAŽDOU HÁDKU
Většina partnerů má mezi sebou neshody, které se postupně řeší. Samo sebou se stane, že se pohádáte kvůli hlouposti, nebo jste oba jenom příliš tvrdohlaví. Případně se může jednat o velkou hádku, která přiměla vašeho partnera spát na gauči. Téma hádek není určené k řešení pro celou partu. Jednak to ubližuje vašemu partnerovi a jednak… pomlouvat se nemá. To byste o sobě nevytvořili zrovna hezký obraz.

ZDRAVÍ VAŠEHO PARTNERA BY SE NEMĚLO ŘEŠIT VEŘEJNĚ
Pokud váš partner trpí nějakou nemocí, která je buďto lechtivá nebo příliš intimní, asi není dobré o tom mluvit před větší skupinou lidí. Zvlášť ve chvíli, kdy o tom váš partner nechce mluvit ani s vámi nebo se svými blízkými. Většinou se to stává, pokud je partner psychicky nemocný případně má nějaké potíže v intimní oblasti. Tohle se zkrátka drží mezi partnery a nešíří se to dál.

AFÉRY A MILENCI
Nejenom že byste neměla mluvit o své aférce, pokud nějakou máte. Ale ani byste neměla veřejně mluvit o aféře svého partnera, pokud se k němu chcete vrátit a pokud zvažujete, že mu odpustíte a pokusíte se váš vztah obnovit. Většinou se stejně u přátel setkáte s nepochopením.

drby

SEXUÁLNÍ ŽIVOT JE TABU
Jistě, všichni mluvíme o sexu, dokonce i s přáteli, ale ne všechny aspekty je vhodné sdělovat veřejně. Zvláště věci, které nejsou úplně obvyklé nebo nějaké zvláštní úchylky, to je asi lepší nechat opět mezi partnery, maximálně to sdělit nejlepší kamarádce